Email
Facebook
Bericht ons

Liefhebbers van klassiekers opgelet: de Jaarlijkse online inruilveiling van Gallery Aaldering komt er weer aan! In samenwerking met Classic Car Auctions worden er ruim 200 inruilauto’s geveild! Van opknappers die wat liefde nodig hebben tot en met prachtig gerestaureerde exemplaren – er is voor ieder wat wils.

De online veiling start donderdag 9 januari 2020 om 17:00 uur en eindigt woensdag 29 januari 2020 om 20:30 uur.

Eerst zien wat voor vlees je in de kuip hebt? Er zijn een aantal kijkdagen, namelijk 18, 24, 25 en 28 januari. Op elke van die data is de warehouse (dus niet de Gallery zélf) in Brummen van 10:00 tot 16:00 uur geopend voor kijkers.

Locatie Warehouse:
Mercuriusweg 41
6971 GV Brummen
The Netherlands

Voor meer informatie:
www.classiccar-auctions.com/brummen-2020/
www.gallery-aaldering.com/nl/

Aankomende events

Copyright © 2024 RTL Autowereld. All rights reserved

Privacy Statement  |  Cookie instellingen

studio29elf